Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

„Fajnie jest na wakacjach – razem z kolegami pływamy, opalamy się, biegamy, bijemy się, nie odzywamy się do siebie i jest super zabawa.”
Mikołajek

Drodzy Uczniowie!

Pięknie dziękujemy Wam za miniony rok szkolny!

Waszym Rodzicom dziękujemy za cierpliwość, otwartość na dialog oraz za to, że wspólnie mogliśmy wspierać Was w drodze ku dorosłości.

Kochani!  Życzymy Wam, abyście przez te dwa miesiące zapomnieli o ocenach, sprawdzianach i terminach. Przeżyjcie ten czas z przyjaciółmi tak, jak lubicie najbardziej – nawet jeśli te wakacyjne przygody będą pełne małych dramatów i fochów, niech ostatecznie podsumowuje je jedno słowo, które bardzo lubicie: super !

Odpoczywajcie i dbajcie o siebie!

Wspaniałych wakacji! 

Do zobaczenia we wrześniu! 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji
i Obsługi Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika
w Kielcach.