„Fajnie jest na wakacjach – razem z kolegami pływamy, opalamy się, biegamy, bijemy się, nie odzywamy się do siebie i jest super zabawa.”
Mikołajek
Drodzy Uczniowie!
Pięknie dziękujemy Wam za miniony rok szkolny!
Waszym Rodzicom dziękujemy za cierpliwość, otwartość na dialog oraz za to, że wspólnie mogliśmy wspierać Was w drodze ku dorosłości.
Kochani! Życzymy Wam, abyście przez te dwa miesiące zapomnieli o ocenach, sprawdzianach i terminach. Przeżyjcie ten czas z przyjaciółmi tak, jak lubicie najbardziej – nawet jeśli te wakacyjne przygody będą pełne małych dramatów i fochów, niech ostatecznie podsumowuje je jedno słowo, które bardzo lubicie: super !
Odpoczywajcie i dbajcie o siebie!
Wspaniałych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji
i Obsługi Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika
w Kielcach.


