PIĄTEK - 26 CZERWCA 2026 godz. 9:30 - uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/26 – udział biorą wszyscy uczniowie klas pierwszych i delegacje uczniów z klas pozostałych (uczniowie, którzy otrzymują nagrody, dyplomy), wychowawcy klas, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły (dolna sala gimnastyczna)
Po zakończeniu akademii około 10:30- spotkanie uczniów z wychowawcą klasy.
| KLASA | SALA |
| 1 aR | 17 |
| 1 bR | 03 |
| 1 aTE | 16 |
| 1 bTE | 18 |
| 1 TH | 04 |
| 2 TR | 20 |
| 2 TE | czytelnia |
| 2 TH | 24 |
| 3 aR | 06 |
| 3 bR | 26 |
| 3 cR | 27 |
| 3 aTE | 21 |
| 3 bTE | 22 |
| 3 TH | 23 |
| 4aR | 02 |
| 4bR | 25 |
| 4aTE | 15 |
| 4bTE | 28 |
| 4 cTE | 11 |
| 4TH | 05 |


