Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika

............. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach

 Projekt „Kopernik wkracza na rynek pracy”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt realizowany na podstawie umowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, pełniącym rolę Instytucji Zarządzającej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata

 „Kopernik wkracza na rynek pracy”

Projekt realizowany przez BCO Biuro Doradztwa Biznesowego A. Nowak, M. Boryta- Borowiecka Sp. J. w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020,  Priorytetu VIII Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, Działania 8.5 Rozwój i wysoka jakość szkolnictwa zawodowego i kształcenia ustawicznego. Poddziałania 8.5.1 Podniesienie jakości kształcenia zawodowego oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU.


Okres realizacji projektu: 01.01.2017 r. – 30.09.2017 r.

 1. Uczestnikami Projektu są  absolwenci z roku 2016/17 Technikum nr 6 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach. Udział w projekcie jest bezpłatny - Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa na podstawie umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego pełniącym  rolę Instytucji Zarządzającej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

Głównym celem Projektu jest :

 • podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w kontekście przyszłego zatrudnienia  absolwentów szkół zawodowych.
 • podniesienie poziomu kompetencji zawodowych poprzez:
  » udział w specjalistycznych kursach 60 uczniów (55 – kobiet, 5 – mężczyzn) Technikum nr 6 w ZSE im. Mikołaja Kopernika w Kielcach
  » udział w trzymiesięcznych stażach zawodowych  36 uczniów Technikum nr 6 w ZSE im. M. Kopernika w Kielcach.
 • doposażenie szkoły w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne (m. in. sprzęt komputerowy, profesjonale oprogramowanie (kwota wydatków na pracownie specjalistyczne – 169 770 zł))

 Celem szczegółowym Projektu jest:

 • zdobycie wiedzy i umiejętności wykraczających poza podstawę programową dla zawodu technik organizacji reklamy i technika ekonomisty.
 • zastosowanie i pogłębienie zdobytej wiedzy i umiejętności zawodowych w rzeczywistych warunkach pracy u 36 uczniów poprzez udział w stażach.
 • zwiększenie szansy na uzyskanie zatrudnienia poprzez udział w stażach zawodowych u 36 uczniów.
 • podniesienie jakości i atrakcyjności realizowanych zajęć dydaktycznych dzięki doposażeniu szkoły w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne.

 Wsparcie oferowane w ramach Projektu obejmuje:

 • Udział w specjalistycznych kursach zawodowych prowadzonych przez trenerów posiadających specjalistyczną wiedzę
  „ABC fotografii reklamowej” – 2 grupy 12 osobowe
  „Prepress – profesjonalne przygotowanie do druku” - 1 grupa 12 osobowa
  „Prowadzenie firmy symulacyjnej” – 2 grupy 12 osobowe
 • Doposażenie szkoły w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne.

 Harmonogram zajęć: facebook.com/ZespolSzkolEkonomicznychKopernik


BCO Biuro Doradztwa Biznesowego A. Nowak, M. Boryta - Borowiecka Sp. J.

Al. IX Wieków Kielc 8/29, 25 – 516 Kielce tel.: 41 345 02 39,  fax.: 41 343 93 53
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.bco24.eu

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach Rights Reserved.