Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika

............. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach

Szanowni Państwo!

W związku z przedłużającym się stanem epidemii na terenie RP Kształcenie na odległość w szkole zostaje przedłużone do 26 czerwca 2020 r. Kształcenie będzie odbywało się tak, jak dotychczas, tj. za pomocą e-dziennika, komunikatorów internetowych oraz dostępnych platform edukacyjnych.

 

Egzaminy maturalne

Harmonogram konsultacji dla maturzystów, zamieszczony jest w e-dzienniku.

Zgodnie z komunikatem MEN, egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca i  potrwają do 29 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.

Termin dodatkowy egzaminu maturalnego jest zaplanowany od 8 do 14 lipca br. Wyniki egzaminu w terminie głównym i dodatkowym będą znane do 11 sierpnia br. Egzamin poprawkowy odbędzie się 8 września, a jego wyniki poznamy do 30 września.

W związku z wytycznymi MEN, CKE i GIS dotyczącymi organizowania i przeprowadzenia egzaminu maturalnego w 2020 r. i w trosce o zachowanie procedur bezpieczeństwa w związku z przeciwdziałaniem COVID-19, zobowiązuje się absolwentów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika do poinformowania dyrekcji szkoły do 29 maja 2020r. o nietypowych objawach dotyczących alergii objawiającej  się np. kaszlem, katarem, łzawieniem. Brak takiej informacji,  a wystąpienie nietypowych objawów u zdającego, może spowodować przerwanie egzaminu i wdrożenie procedury postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem.


Komunikaty Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w  Łodzi

 

Rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej

w sprawie zasad przeprowadzania egzaminów w 2020 r. – regulacje prawne

 

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (Formuła 2012 i Formuła 2017) potrwa od 22 czerwca br. do 9 lipca. Natomiast egzamin zawodowy (Formuła 2019) zaplanowany jest od 17 do 28 sierpnia.


 https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-egzaminow-2020

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach Rights Reserved.