Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika

............. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach

I miejsce Kamili Zarychty w etapie regionalnym konkursu ”Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 21 lutego 2020 roku pod naukowym patronatem Rektora Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, przy współpracy z Kuratorem Oświaty w Kielcach Okręgowy Inspektorat Pracy przeprowadził regionalny etap ogólnopolskiego konkursu Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą: „Poznaj swoje prawa w pracy”. W konkursie uczestniczyło 48 uczniów z 25 szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego.

Pierwsze miejsce w etapie regionalnym konkursu zajęła Kamila Zarychta z klasy 1bgR.

Świetny wynik osiągnęła również druga z uczennic reprezentujących kieleckiego Kopernika – Anna Szczepaniak z klasy 2aTE otrzymując wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

 

Kamila Zarychta będzie reprezentować Województwo Świętokrzyskie podczas etapu centralnego konkursu, który odbędzie się w Warszawie w miesiącu kwietniu bieżącego roku.Copyright © 2020 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach Rights Reserved.