Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika

............. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach

11 listopada 2019 roku w trakcie Narodowego Święta Niepodległości wolontariusze z klas pierwszych „Kopernika” wzięli udział w kolejnej kweście na rzecz szkół polskich na Litwie. Do tej szlachetnej akcji nasza szkoła włączyła się już po raz szesnasty.

Fundusze zebrane w trakcie kwesty zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych pomocy dydaktycznych dla Gimnazjum im. J.I. Kraszewskiego, Szkoły Początkowej „Zielone Wzgórze” oraz Świetlicy Środowiskowej w Nowej Wilejce ( dzielnicy Wilna). Organizatorami akcji byli: Caritas i Kielecki Ochotniczy Szwadron Kawalerii im. 13. Pułku Ułanów Wileńskich. Opiekę nad przedsięwzięciem sprawowały: p. Beata Kowalska i p. Dorota Komisarczyk. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz mieszkańcom naszego miasta za zaangażowanie.

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach Rights Reserved.