Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika

............. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach

We wtorek 5 listopada 2019 odbyło się spotkanie w ramach IX edycji projektu pt. “Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. Hasło przewodnie brzmiało:  „Bezpieczne z@kupy w sieci.

Organizatorem przedsięwzięcia po raz kolejny był Departament Cyfryzacji, Geodezji i Planowania Przestrzennego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach oraz Allegro.pl sp. z o.o.

Konferencję otworzyła wicemarszałek Renata Janik.  W swoim wystąpieniu podkreśliła, że od wielu lat samorząd województwa świętokrzyskiego czyni starania, aby świadomość mądrego użytkowania Internetu wśród naszych uczniów oraz ich rodziców była jak największa. Pani wicemarszałek wskazała na jeden z głównych priorytetów województwa, jakim jest bezpieczeństwo młodych ludzi korzystających z ulubionych usług w sieci.

Swoją prelekcję wygłosił Filip Przygodzki, specjalista  firmy Allegro. Omówił zagadnienia związane z zakupami w sieci, na platformach społecznościowych, platformach handlowych i związanym z tym ryzykiem.

Zagadnienia związane z mądrym i bezpiecznym użytkowaniem zasobów Internetu są ciągle ważnym elementem edukacji dzieci i młodzieży.

 
   
   

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach Rights Reserved.