Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika Czas na Kopernika

............. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach

MATUROBUSEM  DO SUKCESU – to innowacyjny wspólny projekt Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Kielcach i Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika. Celem  przedsięwzięcia jest  wsparcie uczniów klas maturalnych w przygotowaniu do  egzaminu.

W ramach projektu opracowano cykl lekcji z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki, zawierających skondensowane informacje przydatne do utrwalenia i powtórzenia wiadomości.  Materiały do poszczególnych lekcji  zostały przygotowane w konsultacji z maturzystami i odpowiadają zapotrzebowaniu uczniów. Wyświetlają się w czasie, kiedy komunikacją miejską w Kielcach jeździ największa grupa młodzieży.
Na swoim facebookowym profilu MPK udostępniło plan lekcji z konkretnymi godzinami.

Kopernik” kształci specjalistów do spraw reklamy, więc projekt jest znakomitą okazją, aby w praktyce wykorzystać poznane techniki i pokazać, jak wygląda praca w tej branży.

Wyświetlacze, na których pokazywane są zagadnienia maturalne  funkcjonują obecnie w 40 autobusach, docelowo ma być ich 80. Pierwsze lekcje będą wyświetlane na ekranach pojazdów kieleckiego MPK do 21 października. W kolejnych tygodniach pojawią się następne.

facebook.com/mpkkielce

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach Rights Reserved.